Parafia Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika
Drukuj

GRUDZIEŃ 2019

01.12


I NIEDZIELA ADWENTU

8.00


O Boże błogo. dla należących do Róży Różańcowej i ich rodzin

9.30


O łaskę rodzicielstwa dla Katarzyny i Władysława

12.00


++ Zofia i Mieczysław Michalik

12.30


Rez.

17.00

++ Julia i Tadeusz, syn Stanisław

19.00

O Boże błogo. dla Kingi w 1. rocz. urodzin

02.12


Poniedziałek

7.00


+ Józef Czopek

18.00

+ Jan Skowronek

03.12


Wtorek – Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

18.00


+ Anna i Krzysztof

04.12


Środa

7.00


+ Julian Brzegowy

18.00

Intencje nowennowe do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

05.12


Czwartek

18.00


++ Barbara Górecka, Bronisław i Helena Wyroba

06.12


Piątek

7.00


+ Józef Foltyn

18.00

++ Jan i Marek

07.12


Sobota – Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

7.00


+ Aniela Rudzka od siostrzenicy Ireny oraz siostrzeńców Zenona, Jerzego i Zdzisława z rodzinami

18.00


Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za zniewagi ludzkości wyrządzone Maryi w Jej wizerunkach

08.12


II NIEDZIELA ADWENTU – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

8.00


+ Maria Brzęcka

9.30


+ Stanisław Borczak

12.00


+ Eugeniusz Budziaszek w 32. rocz. śmierci

12.30


Za Parafian szczególnie nowo ochrzczone dzieci i ich rodziców

17.00

++ Edward Piątkowski w 25. rocz. śmierci, Maria i Bolesław, Katarzyna i Ludwik Hapdek

19.00

Dziękczynna w 4 rocz. urodzin Samuela z prośbą o Bożą opiekę




09.12


Poniedziałek

7.00


+ Józef Czopek

18.00

W intencji Wiesława z okazji imienin

10.12


Wtorek

18.00


+ Jan Skowronek

11.12


Środa

7.00


+ Julian Brzegowy

18.00

Intencje nowennowe do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

12.12


Czwartek

18.00

+ Aniela Rudzka od siostrzenicy Ireny oraz siostrzeńców Zenona, Jerzego i Zdzisława z rodzinami

13.12


Piątek – Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy

7.00


+ Józef Foltyn

18.00

Dziękczynna za szczęśliwą operację Zosi z prośbą o zdrowie

14.12


Sobota – Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

7.00


+ Aniela Rudzka od siostrzenicy Ireny oraz siostrzeńców Zenona, Jerzego i Zdzisława z rodzinami

18.00

+ Waldemar Szczelichowski w 44. rocz. śmierci

15.12


III NIEDZIELA ADWENTU (Gaudete)

8.00


Dziękczynna w 1. rocz. urodzin Mateusza z prośbą o Bożą opiekę

9.30


O Boże błogo. dla Adama w rocz. urodzin

12.00


+ Cecylia w 4. rocz. śmierci

12.30

++ Piotr i Maria Michalik

17.00

++ Maria i Jan Rdzak, córka Helena

19.00


W intencji Parafian

16.12


Poniedziałek

7.00


+ Józef Czopek

18.00


+ Aniela Rudzka od Marii Koźbiał i Marii Malina z Harbutowic

17.12


Wtorek

18.00


+ Krzysztof Pitala w 2. rocz. śmierci

18.12


Środa

7.00


+ Jan Skowronek

18.00

Intencje nowennowe do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

19.12


Czwartek

18.00


+ Krzysztof Pitala w 2. rocz. śmierci

20.12


Piątek

7.00


O Boże błogo. dla Ewy w rocz. urodzin

18.00

++ Wypominani

21.12


Sobota

7.00


O zdrowie, dar potomstwa i dobrą pracę dla Moniki i Wojciecha

18.00

++ Jan w 21. rocz. śmierci i Janina

22.12


VI NIEDZIELA ADWENTU

8.00


O Boże błogo. dla Katarzyny w rocz. urodzin

9.30


+ Maria Teaf

11.00


++ Helena i Józef Klimek

12.30

Za Parafian szczególnie nowo ochrzczone dzieci ich rodziców

17.00

++ Michalina i Stefan Jagiełka

19.00


+ Janina Gabryś od córki rodziną

23.12

Poniedziałek

7.00

+ Stanisław Adamski w 12. rocz. śmierci

18.00

+ Józef Czopek

24.12

Wtorek - Wigilia

7.00

++ Ewa Steg z rodzicami i rodzeństwem

7.00

+ Janina Gabryś od syna z rodziną

25.12

ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

8.00

+ Julian Brzegowy

9.30

+ Zenon Krasuski

11.00

W intencji Parafian

12.30

Wolna

19.00

+ Janina Gabryś od rodziny Rybków

26.12

CZWARTEK – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA

8.00

Wolna

9.30

Wolna

11.00

Wolna

12.30

Za Parafian szczególnie nowo ochrzczone dzieci i ich rodziców

19.00

+ Janina Gabryś od siostry Marysi

27.12

Piątek – święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

7.00

+ Janina Gabryś od Bielów

18.00

Wolna

28.12

Sobota – święto świętych Młodzianków, męczenników

7.00

Wolna

18.00

+ Władysław Sudek w 3. rocz. śmierci

29.12

NIEDZIELA – ŚWIĘTO ŚW. RODZINY, JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

8.00

Wolna

9.30

Wolna

11.00

+ Zofia i Mieczysław Michalik

12.30

Za Parafian szczególnie nowo ochrzczone dzieci i ich rodziców

17.00

+ Janina Gabryś od sąsiadów z Danalówki

19.00

Wolna

30.12

Poniedziałek – szósty dzień oktawy Narodzenia Pańskiego

7.00

+ Janina Gabryś od rodziny Mitków

18.00

Wolna

31.12

Wtorek – siódmy dzień oktawy Narodzenia Pańskiego

18.00

Dziękczynna za łaski otrzymane w minionym roku

 

Dzisiaj:

8 Grudnia 2019
Niedziela
W Kalendarzu Liturgicznym:
Uroczystość
Niepokalanego
Poczęcia NMP
Do końca roku zostało 24 dni.

Kalendarz

Liturgia na dziś